Dune Beach Resort , Mielno
Tło bannera

Zainwestuj Dune Brasserie & Bar

Przyjazdu
Wyjazd

Zainwestuj Dune Brasserie & Bar

Mielno to jedna z najpopularniejszych miejscowości nad Bałtykiem, pełne uroku, kameralne miasteczko z potencjałem. To także lokalizacja, która zobowiązuje do pielęgnowania i eksponowania bogactwa nadmorskich smaków, aromatów i lokalnych składników.

W naszej kuchni staramy się odkrywać na nowo nadbałtyckie aromaty przeplatane z darami natury z okolicznych lasów. Bazujemy na świeżych, naturalnych składnikach od lokalnych dostawców, wzbogaconych w razie potrzeby o te eksportowane z berlińskiego Frisch Paradise.

Dbając o dobór komponentów najwyższej jakości, stawiamy na świeżość składników, komponując dania zgodnie z porami roku. W naszej kuchni łączymy tradycyjne metody, takie jak marynowanie, peklowanie, fermentacja czy opalanie dymem z nowoczesnymi technikami (sous vide, stosowanie ciekłego azotu itp.), starając się dzięki tej fuzji wydobyć w naszych daniach niezwykłe nadmorskie smaki i aromaty.

Szef Kuchni Poleca

Kuchnia

Menu naszej restauracji zmienia się tak, jak zmieniają się pory roku, i bazuje na świeżych, sezonowych składnikach, które dostarczają nam starannie wyselekcjonowani lokalni dostawcy.

Latem w naszej kuchni królują dania lekkie, odświeżające, idealne na upalne dni. Jesienią i zimą stawiamy na potrawy rozgrzewające, które dostarczą energii po długim spacerze brzegiem morza. Dokładamy starań, aby każda pozycja naszego menu była kulinarnym dziełem sztuki, którego smak doskonale podkreślą starannie dobrane wina z naszej karty win.

Oferty i promocje Zapoznaj się z naszymi ofertami

ul. Pionierów 20
76-032 Mielno, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij